Як заробити на платних опитуваннях за 3 простих кроки

Registering on metroopinion.com

Зареєструйтесь

Приєднатися може кожен. Зареєструватися легко, і це займе всього 30 секунд. Почніть реєстрацію тут

Answering online surveys

Відповідь

Вас запросять на опитування електронною поштою. Відповідайте чесно. Ваші відповіді анонімні.

Getting paid for answering online surveys

Отримайте гроші

При досягненні порогу оплати ви можете отримати оплату одним клацанням миші.

A guy earning additional revenue by doing online survey

Заробляти гроші в Інтернеті – це легко з MetroOpinion

Заробити гроші в Інтернеті досить легко за допомогою опитувань від MetroOpinion.

Ми оптимізували наше програмне забезпечення, щоб знайти найбільш релевантні опитування. Більш релевантні опитування означають для вас більше грошей.

Коли ми знайдемо для вас ідеальне опитування, ми надішлемо вам запрошення електронною поштою. Важливо, щоб ви зареєструвалися зі своєю основною електронною адресою. Реєстрація на адресу електронної пошти, яку ви регулярно використовуєте, – найкращий спосіб заробити гроші. Якщо ви не братимете участі за запрошенням, запрошення надійде іншому учаснику MetroOpinion.

Оплата легко з MetroOpinion. Ви можете вибирати між кількома варіантами оплати. У нас є тисячі щасливих членів MetroOpinion, які отримали від нас гроші.

Заробляти гроші з MetroOpinion – це весело. Компанії використовують ваші відповіді для створення кращих продуктів. Це означає, що ваші відповіді мають значення.

Оплата за опитування проста

Зрозумійте варіанти оплати

PayPal

Ваучер

Пожертвування

PayPal – це легко, якщо ви віддаєте перевагу готівковому платежу. Коли ви досягнете межі платежу, ви можете зняти свої гроші одним клацанням миші. Переконайтеся, що ваша адреса електронної пошти на MetroOpinion збігається з адресою PayPal.

Ваучери популярні, і багато користувачів віддають їм перевагу. Ви можете витратити їх в Інтернеті або в магазині. Вони прості у використанні і швидко отримуються. Ваучери доступні в більшості країн, де обслуговується MetroOpinion.

Подарувати свій заробіток на добру справу – чудова ідея. У нас є можливість пожертвувати гроші. На інформаційній панелі ви можете побачити та вибрати, хто отримає ваше пожертвування.

Робота на дому, роблячи опитування

Легко брати участь в опитуваннях зі свого мобільного телефону або комп’ютера. Ви можете отримати доступ до наших опитувань у будь -якому місці, тому це ідеальна робота для вас вдома. Це не займає багато часу, і ви можете робити це, коли захочете. Кожен може брати участь і заробляти гроші, працюючи вдома. Ви навіть можете відповідати на опитування, займаючись чимось іншим. Участь дуже гнучка.

Відповідати на опитування вдома має сенс. Ваші відповіді допомагають створювати кращі продукти та послуги. Компанії використовують цю інформацію для вдосконалення продукції.

Скільки можна заробити, працюючи вдома?

Ви будете отримувати гроші за кожен опитування ви берете участь. Це є твердою стороною доходу. У MetroOpinion ми робимо опитування дуже легкими для роботи вдома. У нас є одні з найкращих опитувань на ринку. Ви можете побачити, що ви заробите, у кожному запрошенні на опитування.

Group of people discussing online surveys as an option to earn additional income