Kuidas tasuliste küsitlustega teenida kolme lihtsa sammuga

Registering on metroopinion.com

Registreeri

Kõik võivad liituda. Registreerumine on lihtne ja selleks kulub vaid 30 sekundit. Alusta registreerimist siit

Answering online surveys

Vastus

Teid kutsutakse uuringutesse e-posti teel. Vasta ausalt. Teie vastused on anonüümsed.

Getting paid for answering online surveys

Saada makstud

Kui jõuate makseläveni, saate tasuda ühe klõpsuga.

A guy earning additional revenue by doing online survey

Teenige Internetis raha – MetroOpinioniga on see lihtne

Internetis raha teenimine on MetroOpinioni küsitluste abil üsna lihtne.

Oleme oma tarkvara optimeerinud, et leida kõige asjakohasemad uuringud. Asjakohasemad küsitlused tähendavad teile rohkem raha.

Kui leiame teile sobiva küsitluse, saadame teile e-posti teel kutse. Oluline on registreeruda oma peamise e-posti aadressiga. Regulaarselt kasutatava e-posti aadressiga registreerumine on parim viis raha teenimiseks. Kui sa kutse ajal ei osale, läheb kutse teisele MetroOpinioni liikmele.

MetroOpinioniga on maksmine lihtne. Saate valida mitme makseviisi vahel. Meil on tuhandeid õnnelikke MetroOpinioni liikmeid, kes on meilt raha saanud.

MetroOpinioniga on lõbus raha teenida. Ettevõtted kasutavad teie vastuseid paremate toodete loomiseks. See tähendab, et teie vastused muudavad.

Uuringute eest tasumine on lihtne

Mõistke maksevõimalusi

PayPal

Voucher

Annetused

PayPal on lihtne, kui eelistate sularahamakset. Kui jõuate makseläveni, saate oma raha ühe klõpsuga välja võtta. Veenduge, et teie e-posti aadress MetroOpinionis oleks sama, mida kasutate PayPali jaoks.

Voucherid on populaarsed ja paljud kasutajad eelistavad neid. Saate neid kulutada veebis või poes. Neid on lihtne kasutada ja kiiresti kätte saada. Voucherid on saadaval enamikus riikides, kus MetroOpinion teenindab.

Oma sissetulekute annetamine heale eesmärgile on suurepärane idee. Meil on võimalus raha annetada. Juhtpaneelil näete ja saate valida, kes teie annetuse saab.

Töötage kodus, tehes uuringuid

Küsitlustes osalemine on lihtne mobiiltelefonist või arvutist. Meie küsitlustele pääsete juurde kõikjal, seega on see ideaalne töö kodust sooritamiseks. See ei võta palju aega ja saate seda teha millal iganes soovite. Kõik saavad osaleda ja teenida raha kodus töötades. Saate isegi vastata küsitlustele, kui teete midagi muud. Osalemine on väga paindlik.

Küsitlustele kodust vastamine on mõttekas. Teie vastused aitavad luua paremaid tooteid ja teenuseid. Ettevõtted kasutavad seda teavet toodete täiustamiseks.

Kui palju saate kodus töötades teenida?

Teile makstakse iga küsitluse eest, milles osalete. See on kindel kõrvalsissetulek. MetroOpinionis teeme küsitluste abil kodus töötamise väga lihtsaks. Meil on mõned turu parimad uuringud. Saate vaadata, kui palju teenite igas uuringukutses.

Group of people discussing online surveys as an option to earn additional income