3 kolay adımda ücretli anketlerle nasıl kazanılır

Registering on metroopinion.com

Kaydol

Herkes katılabilir. Kaydolmak kolaydır ve sadece 30 saniye sürer. Kayıt işlemini buradan başlatın

Answering online surveys

Cevap

Anketlere e-posta yoluyla davet edileceksiniz. Dürüstçe cevapla. Cevaplarınız anonimdir.

Getting paid for answering online surveys

Ödeme alın

Ödeme eşiğine ulaştığınızda tek tıkla ödeme alabilirsiniz.

A guy earning additional revenue by doing online survey

Çevrimiçi para kazanın – MetroOpinion ile çok kolay

MetroOpinion anketleriyle çevrimiçi para kazanmak oldukça kolaydır.

En alakalı anketleri bulmak için yazılımımızı optimize ettik. Daha alakalı anketler sizin için daha fazla para demektir.

Sizin için mükemmel bir anket bulduğumuzda, size e-posta yoluyla bir davetiye göndereceğiz. Birincil e-posta adresinizle kaydolmanız önemlidir. Düzenli olarak kullandığınız e-posta adresi ile kayıt olmak, para kazanmanın en iyi yoludur. Davet edildiğinde katılmazsanız, davet MetroOpinion’un başka bir üyesine gidecektir.

MetroOpinion ile ödeme yapmak kolaydır. Birden fazla ödeme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Bizden para alan binlerce mutlu MetroOpinion üyemiz var.

MetroOpinion ile para kazanmak eğlencelidir. Şirketler, yanıtlarınızı daha iyi ürünler yaratmak için kullanır. Bu, cevaplarınızın fark yarattığı anlamına gelir.

Anketlerden ödeme yapmak kolaydır

Ödeme seçeneklerini anlayın

PayPal

Kupon

Bağışlar

PayPal is easy if you prefer cash payment. When you reach the payment threshold you can withdraw your money with one click. Make sure that your email address on MetroOpinion is the same one you use for PayPal.

Kuponlar popülerdir ve birçok kullanıcı bunları tercih eder. Bunları çevrimiçi olarak veya bir mağazada harcayabilirsiniz. Kullanımı kolay ve almaları hızlıdır. Kuponlar MetroOpinion’un hizmet verdiği çoğu ülkede mevcuttur.

Iyi bir neden için kazançlarınızı bağışlama harika bir fikir. Parayı bağışlama seçeneğimiz var. Kontrol panelinde bağışınızı kimin alacağını görebilir ve seçebilirsiniz.

Anketler yaparak evden çalışın

Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan anketlere katılmak kolaydır. Anketlerimize her yerden erişebilirsiniz, bu nedenle evden yapmak için mükemmel bir iştir. Fazla zaman almaz ve istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Herkes katılabilir ve evden çalışarak para kazanabilir. Hatta başka bir şey yaparken anketleri yanıtlayabilirsiniz. Katılım çok esnektir.

Anketleri evden yanıtlamak anlamlıdır. Yanıtlarınız daha iyi ürün ve hizmetler oluşturmaya yardımcı olur. Şirketler bu bilgileri ürünleri geliştirmek için kullanır.

Ne kadar evden çalışarak kazanabilirim?

Katıldığınız her anket için ödeme alırsınız. Sağlam bir yan gelirdir. MetroOpinion’da anketler yaparak evden çalışmayı çok kolaylaştırıyoruz. Piyasadaki en iyi anketlerden bazılarına sahibiz. Her anket davetinde ne kazanacağınızı görebilirsiniz.

Group of people discussing online surveys as an option to earn additional income