Ako zarobiť pomocou platených prieskumov v 3 jednoduchých krokoch

Registering on metroopinion.com

Prihlásiť Se

Zapojiť sa môže každý. Zaregistrovať sa je jednoduché a zaberie vám to len 30 sekúnd. Začnite registráciu tu

Answering online surveys

Odpoveď

Na prieskumy budete pozvaní e-mailom. Odpovedzte úprimne. Vaše odpovede sú anonymné.

Getting paid for answering online surveys

Dostať zaplatené

Keď dosiahnete minimálnu výšku platby, môžete dostať platbu jedným kliknutím.

A guy earning additional revenue by doing online survey

Zarábajte peniaze online – s MetroOpinion je to jednoduché

Zarábanie peňazí online je pomerne jednoduché pomocou prieskumov od MetroOpinion.

Optimalizovali sme náš softvér, aby sme našli najrelevantnejšie prieskumy. Viac relevantných prieskumov pre vás znamená viac peňazí.

Keď pre vás nájdeme perfektný prieskum, pošleme vám pozvánku e-mailom. Je dôležité, aby ste sa prihlásili pomocou svojej primárnej e-mailovej adresy. Registrácia pomocou e-mailovej adresy, ktorú pravidelne používate, je najlepší spôsob, ako zarobiť peniaze. Ak sa na pozvanie nezúčastníte, pozvánka dostane iný člen MetroOpinion.

Platba je jednoduchá s MetroOpinion. Môžete si vybrať z viacerých možností platby. Máme tisíce šťastných členov MetroOpinion, ktorí od nás dostali peniaze.

Je zábavné zarábať peniaze s MetroOpinion. Spoločnosti využívajú vaše odpovede na vytváranie lepších produktov. To znamená, že vaše odpovede majú význam.

Platba za prieskumy je jednoduchá

Pochopte možnosti platby

PayPal

Voucher

dary

PayPal je jednoduchý, ak uprednostňujete platbu v hotovosti. Keď dosiahnete minimálnu výšku platby, môžete si peniaze vybrať jedným kliknutím. Uistite sa, že vaša e-mailová adresa na MetroOpinion je rovnaká ako adresa, ktorú používate pre PayPal.

Poukážky sú obľúbené a mnohí používatelia ich uprednostňujú. Môžete ich minúť online alebo v obchode. Ľahko sa používajú a rýchlo sa prijímajú. Poukážky sú k dispozícii vo väčšine krajín, kde spoločnosť MetroOpinion slúži.

Darovať svoje zárobky na dobrú vec je skvelý nápad. Máme pre vás možnosť darovať peniaze. Na informačnom paneli môžete vidieť a vybrať, kto dostane váš dar.

Pracujte z domu vykonávaním prieskumov

Zúčastniť sa prieskumov je jednoduché z mobilného telefónu alebo počítača. K našim prieskumom máte prístup odkiaľkoľvek, takže je to perfektná práca z domu. Nezaberie to veľa času a môžete to urobiť kedykoľvek budete chcieť. Každý sa môže zúčastniť a zarábať peniaze prácou z domu. Môžete dokonca odpovedať na prieskumy, keď robíte niečo iné. Účasť je veľmi flexibilná.

Odpovedať na prieskumy z domu má zmysel. Vaše odpovede pomáhajú vytvárať lepšie produkty a služby. Spoločnosti používajú tieto informácie na zlepšovanie produktov.

Koľko môžete zarobiť prácou z domu?

Dostanete zaplatené za každý prieskum, ktorého sa zúčastníte. Je to solídny vedľajší príjem. V MetroOpinion veľmi uľahčujeme prácu z domu tým, že robíme prieskumy. Máme niektoré z najlepších prieskumov na trhu. V každej pozvánke na prieskum môžete vidieť, čo zarobíte.

Group of people discussing online surveys as an option to earn additional income