Kaip uždirbti iš mokamų apklausų 3 paprastais žingsniais

Registering on metroopinion.com

Registruotis

Visi gali prisijungti. Prisiregistruoti paprasta ir tai užtrunka tik 30 sekundžių. Pradėkite registraciją čia

Answering online surveys

Atsakymas

Į apklausas būsite pakviesti el. Atsakykite sąžiningai. Jūsų atsakymai anonimiški.

Getting paid for answering online surveys

Gaukite atlyginimą

Kai pasieksite mokėjimo slenkstį, galite gauti mokėjimą vienu paspaudimu.

A guy earning additional revenue by doing online survey

Uždirbkite pinigų internetu – su MetroOpinion tai paprasta

„MetroOpinion“ apklausose užsidirbti pinigų internetu yra gana paprasta.

Optimizavome savo programinę įrangą, kad rastume aktualiausias apklausas. Atitinkamesnės apklausos reiškia daugiau pinigų jums.

Kai rasime jums tinkamiausią apklausą, atsiųsime jums kvietimą el. paštu. Svarbu, kad prisiregistruotumėte naudodami pirminį el. pašto adresą. Registracija naudojant nuolat naudojamą el. pašto adresą yra geriausias būdas užsidirbti pinigų. Jei pakviestas nedalyvausite, pakvietimas atiteks kitam MetroOpinion nariui.

Atsiskaityti su MetroOpinion lengva. Galite rinktis iš kelių mokėjimo variantų. Turime tūkstančius laimingų „MetroOpinion“ narių, kurie iš mūsų gavo pinigų.

Su MetroOpinion smagu užsidirbti pinigų. Įmonės naudoja jūsų atsakymus kurdamos geresnius produktus. Tai reiškia, kad jūsų atsakymai turi skirtumą.

Mokėti už apklausas paprasta

Supraskite mokėjimo parinktis

PayPal

Kuponas

Aukos

„PayPal“ yra paprasta, jei pageidaujate mokėti grynaisiais. Pasiekę mokėjimo slenkstį galite atsiimti pinigus vienu paspaudimu. Įsitikinkite, kad jūsų el. pašto adresas MetroOpinion yra tas pats, kurį naudojate PayPal.

Kuponai yra populiarūs ir daugelis vartotojų jiems labiau patinka. Galite juos išleisti internete arba parduotuvėje. Jas lengva naudoti ir greitai gauti. Kuponus galima įsigyti daugelyje šalių, kuriose aptarnauja „MetroOpinion“.

Paaukoti savo pajamas geram tikslui yra puiki idėja. Turime galimybę paaukoti pinigus. Prietaisų skydelyje galite matyti ir pasirinkti, kam atiteks jūsų auka.

Dirbkite iš namų atlikdami apklausas

Dalyvauti apklausose paprasta iš mobiliojo telefono ar kompiuterio. Mūsų apklausas galite pasiekti bet kur, todėl tai puikus darbas namuose. Tai neužima daug laiko ir galite tai padaryti kada tik norite. Kiekvienas gali dalyvauti ir užsidirbti pinigų dirbdamas iš namų. Jūs netgi galite atsakyti į apklausas, kai darote ką nors kita. Dalyvavimas labai lankstus.

Atsakyti į apklausas namuose yra prasminga. Jūsų atsakymai padeda kurti geresnius produktus ir paslaugas. Įmonės naudoja šią informaciją siekdamos tobulinti produktus.

Kiek galite uždirbti dirbdami namuose?

Už kiekvieną apklausą, kurioje dalyvausite, gausite atlyginimą. Tai solidžios papildomos pajamos. „MetroOpinion“ labai palengvina darbą iš namų, atlikdami apklausas. Turime keletą geriausių apklausų rinkoje. Kiek uždirbsite, galite pamatyti kiekviename kvietime dalyvauti apklausoje.

Group of people discussing online surveys as an option to earn additional income