Kā nopelnīt ar apmaksātām aptaujām 3 vienkāršās darbībās

Registering on metroopinion.com

Pierakstīties

Ikviens var pievienoties. Reģistrēties ir viegli, un tas aizņem tikai 30 sekundes. Sāciet reģistrāciju šeit

Answering online surveys

Atbilde

Jūs tiksiet uzaicināts piedalīties aptaujās pa e-pastu. Atbildi godīgi. Jūsu atbildes ir anonīmas.

Getting paid for answering online surveys

Saņemiet samaksu

Kad esat sasniedzis maksājumu slieksni, varat saņemt samaksu ar vienu klikšķi.

A guy earning additional revenue by doing online survey

Pelniet naudu tiešsaistē – ar MetroOpinion tas ir vienkārši

Pelnīt naudu tiešsaistē ir diezgan vienkārši, izmantojot MetroOpinion aptaujas.

Mēs esam optimizējuši savu programmatūru, lai atrastu visatbilstošākās aptaujas. Atbilstošākas aptaujas nozīmē vairāk naudas jums.

Kad atradīsim jums piemērotu aptauju, mēs nosūtīsim jums ielūgumu pa e-pastu. Ir svarīgi reģistrēties ar savu primāro e-pasta adresi. Reģistrēšanās ar regulāri izmantoto e-pasta adresi ir labākais veids, kā nopelnīt naudu. Ja jūs nepiedalīsieties, kad uzaicināts, ielūgums tiks nodots citam MetroOpinion dalībniekam.

Maksājums ir vienkāršs, izmantojot MetroOpinion. Varat izvēlēties starp vairākiem maksājuma veidiem. Mums ir tūkstošiem laimīgu MetroOpinion dalībnieku, kuri ir saņēmuši no mums naudu.

Ir jautri nopelnīt naudu ar MetroOpinion. Uzņēmumi izmanto jūsu atbildes, lai radītu labākus produktus. Tas nozīmē, ka jūsu atbildes mainīs.

Apmaksa par aptaujām ir vienkārša

Izprotiet maksāšanas iespējas

PayPal

Kupons

Ziedojumi

PayPal ir vienkārša, ja vēlaties norēķināties skaidrā naudā. Kad esat sasniedzis maksājumu slieksni, varat izņemt naudu ar vienu klikšķi. Pārliecinieties, vai jūsu e-pasta adrese pakalpojumā MetroOpinion ir tā pati, kuru izmantojat PayPal.

Kuponi ir populāri, un daudzi lietotāji tiem dod priekšroku. Jūs varat tos tērēt tiešsaistē vai veikalā. Tie ir ērti lietojami un ātri saņemami. Kuponi ir pieejami lielākajā daļā valstu, kuras apkalpo MetroOpinion.

Lieliska ideja ir ziedot savus ienākumus labam mērķim. Mums ir iespēja ziedot naudu. Informācijas panelī varat redzēt un izvēlēties, kurš saņems jūsu ziedojumu.

Strādājiet no mājām, veicot aptaujas

Aptaujās ir viegli piedalīties no sava mobilā tālruņa vai datora. Mūsu aptaujām varat piekļūt jebkurā vietā, tāpēc tas ir ideāls darbs, ko veikt mājās. Tas neaizņem daudz laika, un jūs varat to darīt, kad vien vēlaties. Ikviens var piedalīties un nopelnīt naudu, strādājot no mājām. Jūs pat varat atbildēt uz aptaujām, kamēr darāt kaut ko citu. Dalība ir ļoti elastīga.

Atbildēšana uz aptaujām no mājām ir jēgpilna. Jūsu atbildes palīdz radīt labākus produktus un pakalpojumus. Uzņēmumi izmanto šo informāciju, lai uzlabotu produktus.

Cik daudz jūs varat nopelnīt, strādājot no mājām?

Jūs saņemsiet samaksu par katru aptauju, kurā piedalāties. Tie ir stabili blakus ienākumi. Uzņēmumā MetroOpinion mēs ļoti atvieglojam darbu no mājām, veicot aptaujas. Mums ir dažas no labākajām aptaujām tirgū. Jūs varat redzēt, cik nopelnīsiet katrā aptaujas ielūgumā.

Group of people discussing online surveys as an option to earn additional income